namioty weselne
usługi dodatkowe
filmy reklamowe
generator układu namiotów
A / A / A

Namioty weselne / Namioty VIP

 

Konstrukcja oraz zastosowane materiały zapewniają estetyczny wygląd namiotu. Specjalna powłoka dachu nie przepuszcza promieni słonecznych. W celu zoptymalizowania cyrkulacji powietrza w namiocie weselnym istnieje możliwość dowolnego montażu ścian bocznych. Takie parametry sprawiają, że w namiocie panują zawsze przyjemne i komfortowe warunki. Zastosowanie urządzeń grzewczych lub klimatyzacyjnych gwarantuje przyjemną temperaturę w namiocie bez względu na warunki zewnętrzne oraz porę roku.  Choć okna zapewniają dostęp naturalnego światła dziennego, to istnieje możliwość instalacji dodatkowego oświetlenia wnętrza w stylu klasycznym lub nowoczesnym.

Namioty weselne składają się z segmentów o szerokości 10m , 15 lub nawet 20m i długości 5m. Minimalna wielkość namiotu wynosi odpowiednio dla namiotów o szerokości 10m -10mx10m (dwa segmenty) dla namiotu o szerokości 15m - 15m x 15m (trzy segmenty) i o szerokości 20m którego minimalny rozmiar to 20m x 20m (cztery segmenty). Każdy kolejny segment wydłuża namiot o 5 metrów.Ta właśnie "segmentowość" pozwala dokładnie dopasować rozmiar namiotu zarówno do potrzeb klientów, jak i do możliwości przestrzennych. Technika montażu pozwala na szybką zabudowę dużych powierzchni.

We wnętrzu namiotu weselnego istnieje możliwość montażu wysokiej jakości stabilnej podłogi niemieckiej produkcji, która wyklucza koniecznosć kotwienia namiotu do podłoża co pozwala na bydowę namiotów na zabytkowych podłożach (bruk, płyty granitowe).

Estetycznym wykończeniem wnętrza może być także eleganckie draperie sufitowe (tzw. Podsufitki) i ścienne wykonane z białego suto marszczonego materiału. W zależności od potrzeb i upodobań klientów dysponujemy okrągłymi lub prostokątnymi. Do stołów proponujemy krzesła rozkładane krzesła lub konferencyjne w pokrowcach. Więcej informacji na temat wyposażenia znajdą Państwo w dziale „Usługi dodatkowe"

 


Jeżeli są Państwo zainteresowani, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dodatkowy element -taras wejściowy do namiotu. Z reguły jest on usytuowany z przodu lub z boku namiotu weselnego. Możne zostać on dowolnie zaaranżowany,tak by nadać niepowtażalny i wyjątkowy charakter uroczystości Ponadto można na nim zaczerpnąć świeżego powietrza, w nocy podziwiać gwiazdy i otoczenie namiotu weselnego. Warto również mieć na uwadze osoby palące, których z reguły na uroczystościach weselnych nie brakuje. Ponieważ nie wszyscy goście tolerują zapach i dym papierosowy, można wyznaczyć na tarasie miejsca dla palaczy ustawić dla nich popielniczki. Dla osób palących możemy zarezerwować dodatkowy namiot dostawiany do głównego namiotu weselnego, gdzie osoby palące będą mogły bez przeszkód się spotkać. 

 

 


 


namioty bankietowe
Namioty weselne, 87-100 Toruń, ul. Podmurna 69, tel./faks: +48 56 62 35 298, e-mail: namioty.weselne@namiotyweselne.pl      Copyright © Namioty weselne 2009.