namioty weselne
usługi dodatkowe
filmy reklamowe
generator układu namiotów
A / A / A

Namioty weselne


 

 

 

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1991r. Działamy profesjonalnie, posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze technicznej imprez weselnych. Dzięki naszym usługom każda uroczystość może odbyć się podczas trudnych warunków atmosferycznych. Posiadamy własne namioty o różnych przeznaczeniu, stylistyce i wymiarach.

 

wesele pod namiotem

 

Pod namiotem może odbyć się zarówno sama ceremonia zawarcia związku małżeńskiego (konkordatowego, cywilnego) jak i uroczystość weselna. Szeroka gama namiotów weselnych o różnych rozmiarach pozwala na zorganizowanie uroczystości tak dla kilkunastu jak i dla kilkuset gości. Niejednokrotnie namioty weselne są wykorzystywane przy restauracjach, które nie dysponują odpowiednio dużą salą weselną aby pomieścić wszystkich gości. Uniwersalność naszych namiotów weselnych polega m.in. na tym, że mogą one stanowić samodzielne miejsce odbycia uroczystości na terenie wskazanym przez klienta, a dodatkowe namioty mogą stanowić bazę dla cateringu. Agregaty prądotwórcze umożliwiają odbycie uroczystości z dala od „cywilizacji".

 

 

 

Namioty weselne elegancki wygląd wnętrza zawdzięczają draperiom na suficie i ścianach bocznych oraz wysokiej jakości podłodze. Wykończeniem aranżacji wnętrza jest oświetlenie żyrandolowe oraz nadające charakteru kolorowe podświetlenie. Na życzenie klienta możemy przygotować zrealizować indywidualny wystój namiotu weselnego. Dzięki posiadanym przez nas profesjonalnym urządzeniom jesteśmy w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w namiocie weselnym, poprzez ogrzanie bądź schłodzenie wnętrza w zależności od pory roku.  W zależności od wymagań klienta proponujemy węzeł sanitarny w postaci pojedynczych kabin toaletowych lub ekskluzywnych wagonów toaletowych.


wyposażenie wesela pod namiotem

 

 

Posiadamy nie tylko własne namioty weselne ale także dysponujemy pełnym ich wyposażeniem. Posiadamy stoły zarówno okrągłe jak i prostokątne, obrusy, krzesła składane, krzesła weselne, pokrowce do krzeseł weselnych, oświetlenie (żyrandole w różnej stylistyce), podesty sceniczne dla zespołów muzycznych, sprzęt nagłaśniający, oświetlenie sceniczne i dyskotekowe.

Nasze namioty spełniają europejskie normy w zakresie bezpieczeństwa. (m.in. PN-EN ISO 6940:2005, PN-ISO 6941:2005, DIN 18800-7:2002-09).

 

Zastosowane materiały zapewniają estetyczny wygląd naszych namiotów. Specjalna powłoka dachu nieprzepuszczająca promieni słonecznych oraz możliwość dowolnego montażu ścian bocznych( w celu zoptymalizowania cyrkulacji powietrza) sprawiają, że w namiocie panują zawsze przyjemne i komfortowe warunki.

Zaufały nam zarówno liczne agencje ślubne, konsultanci i osoby prywatne. Mamy nadzieję że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

 

namioty bankietowe
Namioty weselne, 87-100 Toruń, ul. Podmurna 69, tel./faks: +48 56 62 35 298, e-mail: namioty.weselne@namiotyweselne.pl      Copyright © Namioty weselne 2009.